TajemnySir

Neví někdo kde sehnat již retro hru na retro konzoli?

Zdravím,
rozhodl jsem se zavzpomínat a oprášit starou konzoli, která je starší ještě víc než já.. kdysi jsem míval moc rád jednu hru, jménem Magic Jewerly. Byla to taková kazetka do staré konzole.. ale bohužel ji už nemám, ale rád bych si ji na té konzoli zahrál. Zde je odkaz co mám na mysli – http://www.re­trogames.cz/pla­y_630-NES.php

Neví někdo o někom, o nějakém obchodě.. zkrátka neví někdo kde bych tuto hru, nebo další jiné, mohl sehnat?

Děkuji mockrát :)

Odpovědi
kurec

Možná poprosit na :http://www.nin­tendo.com to asi ale nebudou mít nebo na aukru nebo nekde kde to neni obchod kde to je aukce nebo tak neco

cochee

Kromě webových bazarů připomínám, že existují frajeři, kteří umí „kazetku“ vyrobit a hru, staženou jako pouze kus software, do ní naprogramovat. Ale nejsem si jistý, jestli se tím zabývají na kšeft. U všech konzolí jde z principu jen o EPROM paměť s obslužnou logikou, ale samozřejmě je kolem toho velké know-how :)