bigbít

Neví někdo, jestli třešně obsahují nějaký vitamín a pokud ano, tak jaký?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Vitamín A, B, C, E, P, hořčík, železo, jód, fosfor, zinek, vápník, draslík a křemík a také kyselinu pantotenovou, která je vhodná při léčení dny. Vzhledem k velkému obsahu vitamínu jsou zdravé.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano obsahují.
Vitamín K, dále vitamín S, rovněž tak vitamín Č a v neposlední řadě vitamín M.

mosoj

Ano souhlasím s Myšpulínem jenom bych přidal ještě, že třešně obsahují pecky.
Doplňuji:
Takže když to shrneme. Vlastně zdravá potravina !!

GM

A také obsahují proteiny – červy.