Zvědavý

Neví někdo, jak zrušit na Samsungu Galaxy S3 „potvrzení o doručení“?

Když napíšu SMS tak se odešle normalne ale o několik sekund později mi ještě přijde „potvrzení o doručení“ a navíc mobil i za bzučí. Bohate mi štaci když me zvukove upozorní az přijde odpověď (nebo nova zprava) od toho komu jsem psal. Nepotřebuji vědět ze se zprávu podařilo odeslat. Ten zvukový doprovod je otravný. Ví tu někdo jak to zrušit? Díky

Nejlepší odpověď
imperat0r

Vypneš to jednoduše:

Zprávy > levé tlačítko (vedle středového tlačítka) > Nastavení > Potvrzení o doručení