leonessa

Neví někdo, co znamená tlačítko reboot?

Jeden den jsem si hrála s tabletem a tohle tlačítko jsem zmáčkla a od té doby s tím už nic nemůžu udělat, protože se jen pořád něco načítá. Neví někdo, jestli se s tím dá dělat něco, abych ho zase mohla používat?

Nejlepší odpověď
jpau

Kontrolní otázka: Zkusila jsi počkat, než se to načte? Ano/Ne bez dalších keců.

Ano:
Co se stalo?

Ne:
Nejjednodušší je počkat, pokud máš např. tablet s Androidem tak z vlastní zkušenosti můžu řícit, že převážně u levných výrobků to může trvat hooodně dlouho.

Další odpovědi
dj.david1234

nejspíš to znamená, že sis reinstalovala system – vše smazáno a vše jako by byl nový

Dochy

Nemám zkušenosti s Tvým tabletem, ani nevím jaký máš. Obecně to bývá „nouzové“ tlačítko, provede se reset a reboot zařízení (opradu od začátku načte systém, jinak jej jen uspí a zas probudí). Předpokládám, že je někde utopené a muselas ho zmáčknout tužkou nebo něčím takovým. Nezůstalo viset ve stisknuté poloze? Zkus s ním zaklondat…

Brozma

Na počítači to znamená restart. Když se ti počítač sekne tak tlačítko reboot zmáčkneš a počítač se ze seknutí vzpamatuje. U tabletu to může znamenat že si tím tablet restartuješ nebo resetuješ (vymažeš všechna cizí data a obnovíš tovární nastavení).