Pokročilý

Neví někdo, co znamená tlačítko reboot?

Jeden den jsem si hrála s tabletem a tohle tlačítko jsem zmáčkla a od té doby s tím už nic nemůžu udělat, protože se jen pořád něco načítá. Neví někdo, jestli se s tím dá dělat něco, abych ho zase mohla používat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kontrolní otázka: Zkusila jsi počkat, než se to načte? Ano/Ne bez dalších keců.

Ano:
Co se stalo?

Ne:
Nejjednodušší je počkat, pokud máš např. tablet s Androidem tak z vlastní zkušenosti můžu řícit, že převážně u levných výrobků to může trvat hooodně dlouho.

Další odpovědi:

Pokročilý

nejspíš to znamená, že sis reinstalovala system - vše smazáno a vše jako by byl nový

Stříbrný

Nemám zkušenosti s Tvým tabletem, ani nevím jaký máš. Obecně to bývá "nouzové" tlačítko, provede se reset a reboot zařízení (opradu od začátku načte systém, jinak jej jen uspí a zas probudí). Předpokládám, že je někde utopené a muselas ho zmáčknout tužkou nebo něčím takovým. Nezůstalo viset ve stisknuté poloze? Zkus s ním zaklondat....

Pokročilý

Na počítači to znamená restart. Když se ti počítač sekne tak tlačítko reboot zmáčkneš a počítač se ze seknutí vzpamatuje. U tabletu to může znamenat že si tím tablet restartuješ nebo resetuješ (vymažeš všechna cizí data a obnovíš tovární nastavení).

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

jen jsem našla tohle na Googlu
moc tomu nerozumím a nevím
co máš za tablet..
http://translate.google.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.