Neví možná někdo z chytřejších zda mohu použít slovní

začátek věty „docela“ Né do čela, ale docela bych rád nakoupil ty věci o kterých se domnívám, že je budu potřebovat.

Nejlepší odpověď
annas

Příslsovce „docela“ můžete klidně použít, je to spisovné slovo ve významu zcela, úplně.
Proč chytřejší? Nejde o nějakou náročnou otázku, ale dotaz na použití běžného slova.

Další odpovědi
poa.li

Proč ne? Docela málo lidí, myslím, považuje tohle slovo, coby začátek věty, za chybu, přičemž nemusí být ani jedni z těch úplně nejchytřejších. 🙂