Pokročilý

nevěra v manželství.

Kdo dokáže odpustit nevěru dříve-muž nebo žena?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to nelze generalizovat... záleží na povaze jedince

Další odpovědi:

Bronzový

záleží na spoustě okolností a charakteru dané osoby - nezde tedy určit něco jako: "kdo dřív?"
navíc by otázka měla znít spíše: "zda vůbec odpustí?"

v manželstní lidí středního věku je situace odlišná od toho jak můžeme vnímat svět mladých, kde většinou nevěru odpustí žena ... čím je muž starší, tím více dokáže odpustit - snižuje své "nároky" a je schopen odpustit relativně rychle i nevěru, a to i když si něco takového dříve nedokázal ani představit

takže odpověď na otázku: kdo dřív a zda jestli
v mladším věku odpouštějí spíše ženy a ve starším muži, ale každý jsme originál, a proto se každý může zachovat v dané situaci rozdílně

Pokročilý

Gergio,ja uz vam odpovidam na treti otazku ohledne nevery.nezlobte,ale uz mam dojem,ze se stala a z vasi strany,ovsem ono to nebylo takove,jak jste ocekavala,ze? No,to se stava,myslim,ze by jste to nemela na sobe davat znat,jinak to manzel zjisti a bude... kdo odpousti driv,ten ktery v tom vztahu miluje vic,jelikoz si bez toho druhe, nedokaze predstavit zit.Ono to bude v poradku,zkuste se chovat prirozene a vse se zlepsi.Drzim palce.

Zlatý

záleží na okolnostech té nevěry podle mého názoru to lépe nesou ženy jak muži

Pokročilý

někdo ji nedokáže odpustit vůbec. Je to u každého jinak.

Bronzový

Řekla bych, že je jedno, jestli jde o muže nebo o ženu. Nevěra je podle mě stráta času, energie a hlavně i partnera. Takže, kdo chce někoho jiného, by se měl s tím současným partnerem rozejít. Je to alespoň fér.

Stříbrný

Myslím, že to záleží na každém a na tom, jak vnímá manželství. Jistě to nebude příliš závislé na pohlaví.

Pokročilý

Ono je to půl napůl,znám ženy,které zahýbaly a jejim mužům to nevadilo,také znám manželé,ti si zahýbají a ví o tom a jsou v pohodě,ale také vím např.že někteří chlapi to své ženě připomínají dalších 10 let,že jim zahla a oni mohou zahýbat a připadá jim to normální.Myslím si,že věrnost snad ani neexistuje.Také si myslím,že odpustit nevěru snad může jen světec,protože podle mě když jednou zahne muž či žena,zahýbá pak pořád.Pokud by mě v budoucnu zahnul přítel,rozešla bych se s ním,protože jsem to zažila u bývalého manžela,tak dlouho jsem mu odpouštěla až odešel sám.Podle mě se ptejte tady na odpovědích jestli z nás byl někdo vůbec věrný,jsem zvědavá kolik nás bude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.