Miroslavst

Nevěra dá se to tak nazvat?

Jak byste nazvali to, pokud by vám někdo nabídl 1 milion, pokud strávíte celou noc se vším všudy s nějakým cizím člověkem (muži s ženou a ženy s mužem).
Jednalo by se o nevěru nebo o přínos financí do rodinného rozpočtu?
A šli byste do toho?

Nejlepší odpověď
panenka

Nabídka by to byla sice pěkná ale do toho bych Miroslave nešla a nazvala bych to tou Nevěrou.
Dalo by se to nazvat i přínos financí do rodinného rozpočtu ale to by se ti partneři museli spolu domluvit a ten druhý mu to dovolit aby do toho mohl jít pak bych to nazvala tím přínosem financí do rodinného rozpočtu.

Další odpovědi
Bumbes

Copak,
bude z tebe milionář?
Doplňuji:
Milion za noční „směnu“…
Taková šichta se neodmítá…

anonym

nevěru,ale kdybych se sním pak rozváděla musel by se semnou o ten melounek rozdělit,protože ho nabyl v manželství

Michal

Nevím,po pravdě řečeno,asi ne.To bychom i s dětmi museli umírat hlady.

Jahoda

Podle mě to nevěra je. Osobně bych do toho nešla. Z takto „vydělaných“ peněz bych žádnou radost neměla…