Nevěra!:-(

Jsme s manželem už 17 let,máme skvělý vztah,ale stalo se to,čeho se všichni obáváme.Je tu ještě někdo.Mám ráda ještě jednoho muže,chodí za mnou do práce,je bohatý a záleží mu na mě(aspoň si myslím)známe se už dlouho,a on by si me chtel vzit,abych se k nemu nastehovala.Máme s manzelem dceru,máme spolu krásný vztah takže jsem ji o tom vše řekla.ona sama neví.Co mam delat?druhy muz je ale zarlivy,a nesnese odmítnutí!co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Když máte s manželem krásný vztah, nechápu co řešíte! Představte si, jestli byste dokázala být bez manžela. Pokud vás jenom láká něco jiného, cizího, je to špatně. Zamyslete se nad tím, koho milujete a s kým chcete žít.

Další odpovědi
Nuk nuk

Moje rada se Vám asi líbit nebude, ale pokuste se udělat všechno proto, abyste si zachovala krásný a kavlitní vztah s manželem. Zachovat fungující manželství je daleko větší výhra, než skočit po hlavě do vztahu, který nemá moc velké základy – bohatství a to, že za Vámi chodí ještě není pevný základ.
Druhého pána taktně a velmi rázně odmítněte. Že to nesnese, je tak trochu jeho problém. Udělejte maximum proto, abyste s ním neměla žádný kontakt. Jedině tak to může vyjít.
Věřte mi, i když to pro Vás bude velká oběť, má smysl jí vydat za to, co má skutečnou hodnotu.

BEAES

Chápu, že je to pro vás dilema a po 17 letech něco nového, ale pálit mosty bych nedoporučovala, pokud chcete, aby vás přestal vyhledávat, začněte být pozvolna k němu vlažná, nechoďte na schůzky, nebudte vůbec aktivní, mělo by ho to časem přestat bavit. Pozvolnější ochladnutí je lepší, než náhlé, z důvodů jeho msty/muži jsou ješitní/, či pochlubením se vaším známým, ne-li manželovi. Držím pěsti.

faktor82

Držte se svého manžela, jednou byste mohla hodně litovat. Ten boháč nemusí být tak skvělým člověkem…

vecernice

Vemte si papír a upřímně si napište pro a proti u obou mužů.Vůbec vám tuto situaci nezávidím,ale časem se všechno vyřeší.Jen nesmíte dělat ukvapené závěry.17let v manželství je dost na to,aby jste mohla tak pěkně mluvit o svém manželovi,proto je to na pováženou a asi vám poradím to stejné co ostatní přede mnou.Zůstanˇte s manželem a jestli je přítel tak majetnický a nechce to pochopit,tak není o co stát.

oskar

Ja si myslim,že je to takove lakave pozlatko a dlouho by Vam to nevydrželo.

Wareg

I ty nejrůžovější brýle opadnou. A to jak v manželství, tak v mileneckém vztahu. Začátky jsou vždycky krásné. Vaši situaci chápu. Manželství je sice věc krásná, ale často stereotypní a pokud se nesnaží nějak oživit, člověk má tendence nacházet rozptýlení a nový život někde jinde. Máte-li s manželem skvělý vztah, ale cítíte, že někde by to mohlo být lepší, nenechte se hned zviklat a nevydávejte se na cestu neznáma. Jak jsem řekl již na začátku, i ty nejrůžovější představy se časem rozplynou. Je krásné, že od toho druhého slyšíte, že si Vás chce vzít, ale zatím jsou to jenom slova. Nežijete spolu a tudíž nemůžete vědět, jak by váš společný život vypadal. Možná by to byla katastrofa a litovala byste rozpadu manželství, ale možná taky ne. Je bohatý? Bohatství není vše! Opravdové bohatství je být zdravý a šťastný, peníze jsou důležité, ale mnohdy kazí charakter! I z toho největšího boháče může být pěkný sobec! A je-li žárlivý a nesnese odmítnutí, přijde mi, že vás bere jako svůj dům, auto… jako majetek. Pořádně se rozmyslete, zda ukončíte manželství pro něco, čím si třeba ani nejste jistá… Následky by mohly být katastrofické, pokud by vám nový vztah nevyšel. Ale je to život. Vydáme-li se jednou cestou, nikdy nezjistíme, jaká dobrodružství skrývala cesta druhá. Nebudu vám říkat, ať zůstanete v manželství, nebo odejdete za druhým. To nám, mám pocit, nenáleží, protože ať bych řekl cokoliv, ten pověstný červík ve vás bude hryzat tak jako tak. Píšu z vlastní zkušenosti… prošel jsem si něčím podobným. Já jsem ovšem „na chvíli“ odešel z manželství, abych se pak vrátil. Byla to krásná a nezapomenutelná zkušenost, splnění tajných snů a přání a šíleností, ale za návrat do, sice ne dokonalého, ale přesto šťastného, manželství, jsem byl moc rád. Přeju hodně štěstí!

lorja

Buďte ráda,že máte hezký vztah se svou původní rodinou a se žárlivcem,i když bohatým,si nic nezačínejte.

ReHu

Pokud máte skvělý vzath, nechápu proč máte ráda ještě dalšího muže. Potom asi v původním vzahu něco chybí.
A pokud je ten druhý muž žárlivý a nesnese odmítnutí, měla jste to řešit hnez z počátku a nedávat mu naději. Pokud tedy nehledáte něco, co doma postrádáte.