hankara

Nevěděl byste někdo, posím, kde je pohřben herec Zdeněk Buchvaldek? Díky.

Doplňuji:
Ona je možná Praha i Most, ale chtělo by to něco konkrétnějšího, máte pravdu, že moc informací se zjistit nedá.

Nejlepší odpověď
fcoop

Pochován na hřbitově ve Starém Rožmitále.(Net)

Další odpovědi
mojitek

Zemřel v r.87.O něm se toho moc neví,ale vykoumal jsem,že je pochován v Mostě.

anonym

Tuším že v Praze,ale na kterém hřbitově vážně nevím.

hankara

Oběma díky za rychlou odpověď, no právě, ono se toho mnoho neví, obojí je možné, v Mostě dlouho žil, ale narodil se a zemřel v Praze, tak těžko říct…