fcoop

Nevěděl by někdo náhodou,co s tím krámem je?

Mám set top box Philips DTR 220. Žádný poslední výkřik techniky to není,ale stačil.Teď z neznámých důvodů střečkuje.
Jde o to,že i když ho „vygumuju“,t.j. zavolím „Tovární nastavení“, a on pak znovu vyhledá všechny stanice,nechce,nebo nemůže poslechnou příkaz – tzv. „Oblíbené stanice“. To si člověk zvolí,kterou stanici chce mít na jakém místě.Krám příkaz ignoruje – sice je zařadí tak,jak chci já,ale to je vše.Výsledek je ten,že mám stanice zařazené tak,jako když je vyhledal. Díky.

Odpovědi
anonym

pokud si posuneš TV kanál na místo, které chceš, tak by mělo být někde uložit. Jinak to zůstane jak popisuješ.