hanulka11

Nevěděl by někdo jaký význam mají věci, které spatříme v prohlubni jedné skal mezi kláštery Meteora v Řecku?

Vypadá to na oděvy .Zda je to nějaký rituál či náhoda. Ale význam to nějaký má , bohužel paměť je krátká…Díky, kdo by věděl.

Odpovědi
turistika.cz

nejsou to ostatky svatých, jejich oděvy a další předměty, co po nich zůstaly?

Zdroj: www.turistika­.cz/mista/klas­tery-meteora

pokazdejinak

já nvm, mě to připadalo, že tam prostě někdo bydlí a má vypráno… ale my tam byli bez průvodce, tak nebylo koho se zeptat ;)
fakt je, že některé ty kláštery jsou normálně obydlené a možná, že i v té prasklině žil nějaký poustevník