BEAES

Něvdek světem vládne…

I když prý nic nechceme, vděk čekáme všichni. Jak vy projevujete vděčnost? Máte kolem sebe hodně nevděčníků?

Nejlepší odpověď
anonym

když chci někomu pomoct tak mu pomůžu a vděk nečekám,kvůli tomu mu nepomáhám

Další odpovědi
aramah

Já toto slovo nemám ráda,proč a komu být vděčný,proč by někdo měl být nevděčný.Za co? Proč? Někomu pomůžete protože chcete,nebo proto aby vám byl vděčný? A když není, tak je nevděčný?

hanulka11

ne nemám a ty mě s tím krásným kukučem v čepičce vždy dostaneš

mojitek

bohuzel je to tak,ze nevdek vladne svetem.Ale clovek stejne udela tu chybu znova a pomuze zas a zas

Miroslavst

Vděčnost? To mi příjde takové umělé. Pokud chci někomu něco dát, poradit, pomoci tak to dělám jen protože já chci a to je vše. Je sice hezké, pokud druhý alespoň poděkuje (což někdy není pravidlem), ale jak říkám nic nečekám, dělám to jen ze své vůle.

dabel

Mylim si že ne.Ale neříká někdo by se našel.