KamČůZeK

Nevadí na měsíčníku jiná barva vlasů?

Přeliv černý se mi vymyje, a budu mít hnědé. Nebude to vadit, když na tom měsíčniku budou ty černé vlasy ?

Nejlepší odpověď
annas

Toto slovo užívala často Anife Vyskočilová. Přemýšlela jsem, co má tento pojem společného s tazatelem …

Jasná otázka … ?

Další odpovědi
arygnoc

hlada:

myslí „na tom měsíčníku“ – předplacené měsíční jízdence.

jj, v hovoru používaná čeština je někdy strašná (také mi trvalo asi 2 min., než jsem pochopil).

čůzku:

jak si můžete, proboha, udělat přeliv a potom položit TAKOVOUHLE otázku?

to, podle vás, vám neplatí ani OP nebo řidičák, pas?

předtím, než položíte otázku si ji zformulujte (logicky i gramaticky), pokuste se si na ni odpovědět, a potom ji sem vložte.

anonym

Přátelé, všichni jsme to špatně pochopili, v tomto případě totiž vůbec nejde o obsah otázky.
Její zařazení do rubriky občanské právo, je totiž jinotajem, jehož význam ve volném překladu je tento:
Může být tazatel takto se projevující ještě považován za svéprávného, anebo už potřebuje poručníka pro právní úkony?

Michal Kole

Tento problém vyřeší grafický program Photoshop nebo Gimp 🙂

Hlada

Kdo je to Tom Měsíčník?