moody

Nevadí, když pes snědl asi 10 nebo 20 čokoládových bebe? (ty malé)

vloudil se mi do šuplíku a snědl i skoro celý kokos(takový ten s poutě nevadí to? :D

Nejlepší odpověď
MacChill

no mohlo by mu bejt blbě, ale s tim už nic nenaděláte

Další odpovědi
chudst

Bylo to zde onehdy: pro psy je čokoláda jedovatá. Nicméně v Bebečkách je jen relativně malý podíl čokolády, takže snědl-li 10 sušenek, nic se mu snad nestane, nejvýše bude mít zažívací potíže.

A ohledně usmátého smailíku: zrovna tohle moc k smíchu není, pokud nechcete o pejska přijít, dávejte si na to pozor.

iwrana

Záleží také na tom,jakého pejska máte,maličkému,nebo štěnátku by mohla čokoláda uškodit víc,než velkému plemenu.Také záleží na tom,zda je váš pejsek zdravý,nebo má nějaké zdravotní problémy.A bebíčka obsahují,jak už vám zde psal správně jiný rádce,malý obsah čokolády,tak by to mělo být v pohodě.

kamila44444

čokoláda a oříšky jsou pro psy jed!Může se stát,že pejsek nějak onemocní..příště mu nic takového nedávejte!

bubukaa

myslím že ne, maximálně mu bude špatně

lexx

nestane se nic, pejsek nějaký ten rozum má a ví kdy přestat, kdy má dost