hanulka11

Nevadí ,když místo odpovědi vložím odpověď do diskuze?

V případě,že už mám vyčerpán limit odpovědí.
Doplňuji:
Jde o to jestli tady někdo vůbec diskutuje.Ale to je fuk .Je tu fajn i bez diskuze.

Nejlepší odpověď
annas

Klidně můžete, ale je pravda, že někdo si Vaší odpovědi nemusí všimnout. Znám ze zkušenosti.
Doplňuji:
Diskutuje se dost – třeba dnes dopoledne. Chce diskuze občas procházet.

Další odpovědi
panenka

Nevadí do diskuze své odpovědi můžeš psát .Diskuze zde byla přidána aby zde uživatelé mohli napsat svoje názory .

BEAES

Ale je to škoda, pokud znáš odpověď.

iceT

Myslim,ze to vubec nevadi.

ReHu

Nevadí, jen si jí ten někdo nemusí všimnout.
Takže můžeš ji vložit do diskuze, nebo počkat na další den a vložit později.
popř. obojí 🙂. Dnes do diskuze a zítra znovu do odpovědi .-).

led

keď nechcem palček, idem do diskusie

annas

Hanulko, mohla byste si všimnout nejen dnešní diskuse – popelka, kropítko, iceT, vagra a další – my hodně diskutujeme.

hanulka11

Díky díky annas jste všichni milí, já si toho zatím nevšimla, jsem tu krátce a rozkoukávám se a jen se divím jak mi skáčou body -já tu kvůli nim nejsem.