MartGabriel

Neustále vyskakující „modrá smrt“. Co s tím?

Zdravím, potřebuji poradit. Poslední dobou, když kliknu na nějaký odkaz na internetu (nevím, jestli je to tím) tak notebook na okamžik zamrzne a vyhodí modrou smrt. Pak se spustí počítání do stovky a systém se restartuje. Poté musím vypínat „natvrdo“, (černá obrazovka) Stává se mi to třeba 5krát denně. V tomhle se moc nevyznám, tak prosím o radu, kterou pochopí i amatér:)

Odpovědi
gecco

Příčiny BSOD mohou být dvojí – nakopnutá instance a nebo vadný hardware (jaké se ti zobrazuje číslo chyby?)…
😉
Nejprve zkus počítač reinstalovat (zazálohuj si data a udělej čistou instalaci, včetně zrušení a znovuvytvoření partition).
Pokud to nepomůže, dej počítač do servisu – je potřeba najít vadný díl (velmi často jde o RAM, ale může to být i MB, grafika, procesor…).