Shadowmaker

Neustále mi vyskakuje skrytá ikona po stažení cracku, co mám dělat?

Stáhl sem si zřejmě vadný crack a ted se mi ve skrytých ikonách zobrazuje jeho malá ikona s názvem boot service. exe, která neustále mizí a znovu se objeví a nemohu se jí zbavit. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
gecco

Nestahovat crack…
😁

Další odpovědi
JájsemRaibek

Podle otázky s háčkem a podle nynější otázky sis zřejmě stáhl nějaký vir.
Zkus antivirový program nebo obnovení systému do předchozího stavu.

AmazedWolf

Antivir (já používám Avast) a nějaký program na čištění disku (CCleaner). A nauč se crackovat hry. :D

brillant

Používat pouze legální software.