everest

Neustále cítím vůni melounu.Co to je?

Doplňuji:
Žádný osvěžovač to není,to bych se asi neptal…Takže to má něco společného se zdravotním stavem?Začalo to večer,ale po probuzení jsem to necítil.

Odpovědi
mosoj

Předpokládám že tu vůni (pach) cítíš z vlastního těla. Tvoje tělo není v pořádku,
v nějakém směru je nemocné. Znám to z vlastní zkušenosti. Já jsem zase cítil pach podobný myšině ( problém s játry) . Později se prokázalo napadení toxokarózou !! Lékaři toto neřeší.

Nakonec na působení vonných essencí jsou založeny i alternativní léčivé metody. Aromaterapie a Bachova květová terapie.

www

Dle mé zkušenosti je to projevem chuti.
Stává se mně to tehdy, když mám na něco velkou chuť. Ve finále to pak i cítím do té doby, než chuť uspokojím, přejde mně to, nebo se nevyspím 🙂

Žaneta01

To by mě také zajímalo. :)

marci1

Zkus se zeptat maminky, jestli nepoužívá osvěžovač vzduchu s vůní melounu.
Doplňuji:
Pokud to trvá krátkou dobu, tak to není třeba řešit.

Awe

A nemůže to být meloun?:D

anonym

Zajdi si na neurologii. Toto je porucha, která má i své odborné pojmenování. Člověk cítí něco, co se kolem něj nenachází. Pokud s tím nebudeš dělat pořádek včas, tak se budou postupem doby vůně a pachy měnit. Jednoznačně tato porucha signalizuje, že organismnus není v pohodě a bude třebna jej dostat do rovnováhy léky. První stádium se jeví jako prkotina, za pár týdnů to bude jiné.