Pokročilý

Neustále cítím vůni melounu.Co to je?

Doplňuji:
Žádný osvěžovač to není,to bych se asi neptal...Takže to má něco společného se zdravotním stavem?Začalo to večer,ale po probuzení jsem to necítil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Předpokládám že tu vůni (pach) cítíš z vlastního těla. Tvoje tělo není v pořádku,
v nějakém směru je nemocné. Znám to z vlastní zkušenosti. Já jsem zase cítil pach podobný myšině ( problém s játry) . Později se prokázalo napadení toxokarózou !! Lékaři toto neřeší.

Nakonec na působení vonných essencí jsou založeny i alternativní léčivé metody. Aromaterapie a Bachova květová terapie.

Zlatý

Dle mé zkušenosti je to projevem chuti.
Stává se mně to tehdy, když mám na něco velkou chuť. Ve finále to pak i cítím do té doby, než chuť uspokojím, přejde mně to, nebo se nevyspím :-)

To by mě také zajímalo. :)

Zlatý

Zkus se zeptat maminky, jestli nepoužívá osvěžovač vzduchu s vůní melounu.
Doplňuji:
Pokud to trvá krátkou dobu, tak to není třeba řešit.

Bronzový

A nemůže to být meloun?:D

Zajdi si na neurologii. Toto je porucha, která má i své odborné pojmenování. Člověk cítí něco, co se kolem něj nenachází. Pokud s tím nebudeš dělat pořádek včas, tak se budou postupem doby vůně a pachy měnit. Jednoznačně tato porucha signalizuje, že organismnus není v pohodě a bude třebna jej dostat do rovnováhy léky. První stádium se jeví jako prkotina, za pár týdnů to bude jiné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.