funky

Neúspěšná maturitní zkouška & VŠ

Jak se mám zachovat v případě, že se mi nepodařilo udělat maturitu v řádném termínu a budu praktickou zkoušku opravovat v září (písemka z odborných předmětů SŠ)? Mám podanou přihlášku na vysokou a došel mi dopis, že musím doložit maturitní vysvědčení do konce června, což jaksi nestihnu… Máte s touto situací někdo zkušenost? Jak ji řešit?

Odpovědi
atriplex

Pokud se jedná o státní škodu, kde je velký počet uchazečů, tak máte smůlu. Pokud se jedná o soukromou školu nebo o obor, kde jsou studenti vzácní, tak do začátku zimního semestru je času dost.