ELIŠKA003

Neúšpěšná maturita

Zajímo by mě, když u maturity neuspěji ze 2 předmětů, zda-li musím opakovat maturitu kompletně celou, nebo jen 2 předměty u kterých jsem neuspěla ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Ano , celou. Koncem unora. A kdyz pak neuspejete jeste z jednoho predmetu , tak ten predmet budete moci jeste jednou opakovat. Koncem kvetna. -iv-

Další odpovědi
quentos

bohužel celou, viz zde:

http://app.edu­.cz/portal/pa­ge?_pageid=33,273798­&_dad=portal&_sche­ma=PORTAL&_pi­ref33_288170_33_273798_2­73798.instance_id=146582

arygnoc

vyplývá z toho nepopulární „učit se, učit se, učit se“ (jojo, Lenin měl pravdu).

jak se vám to mohlo stát?
Já si po 35 letech pamatuji vzorce.

venkovan

Nic jsi z toho nedělej, že si moc nepamatuješ. Já třeba s taky nějak nemohu vzpomenout jestli ta paní co se mnou popíjí atd., je moje či někoho jiného manželka.
Nicméně občas se najde někdo, kdo mne to řádně vysvětlí.
A když maturitu neuděláš, tak dodělej nějaký obor řemeslný. pořád lepší kvalitní řemeslník, než tuctový úředník

Ravenne

Záleží na tom, jestli jsi neuspěla v předmětech ze státní maturity nebo z maturity školní. Pokud jsi neuspěla například ve státní maturitě z angličtiny, tak budeš dělat znovu ústní zkoušky, didaktický test a písemnou práci z ní. Na opravu máš pět let od doby, kdy jsi neuspěla a pokud si to chceš opravit ještě letos, přihlas se k podzimnímu termínu, ale to už ti asi na škole řekli.