Neúšpěšná maturita

Zajímo by mě, když u maturity neuspěji ze 2 předmětů, zda-li musím opakovat maturitu kompletně celou, nebo jen 2 předměty u kterých jsem neuspěla ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano , celou. Koncem unora. A kdyz pak neuspejete jeste z jednoho predmetu , tak ten predmet budete moci jeste jednou opakovat. Koncem kvetna. -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

bohužel celou, viz zde:

http://app.edu.cz/…

Zlatý

vyplývá z toho nepopulární "učit se, učit se, učit se" (jojo, Lenin měl pravdu).

jak se vám to mohlo stát?
Já si po 35 letech pamatuji vzorce.

Zlatý

Nic jsi z toho nedělej, že si moc nepamatuješ. Já třeba s taky nějak nemohu vzpomenout jestli ta paní co se mnou popíjí atd., je moje či někoho jiného manželka.
Nicméně občas se najde někdo, kdo mne to řádně vysvětlí.
A když maturitu neuděláš, tak dodělej nějaký obor řemeslný. pořád lepší kvalitní řemeslník, než tuctový úředník

Pokročilý

Záleží na tom, jestli jsi neuspěla v předmětech ze státní maturity nebo z maturity školní. Pokud jsi neuspěla například ve státní maturitě z angličtiny, tak budeš dělat znovu ústní zkoušky, didaktický test a písemnou práci z ní. Na opravu máš pět let od doby, kdy jsi neuspěla a pokud si to chceš opravit ještě letos, přihlas se k podzimnímu termínu, ale to už ti asi na škole řekli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.