Neurologické vyšetření rukou

Dobrý den. Múže zamesnavatel sprisnit podminky periodicky prohlídky? mam stejne vysledky jak minulej rok ,napriek tomu sem dostal vypoved..Jak bych mel postupovat??

Odpovědi
Lenjička

Jste si jistý, že výpověď byla z důvodu prohlídky? Zaměstnavatel je povinen Vám přesně říci, za co jste byl vyhozen – z jakých důvodů. Tak požádejte o toto vysvětlení.