neumím žárlit a mojí holku to štve že nedokážu ani trochu zažárlit.

můj problém je v tom že vůbec nedokážu přiznat žárlivost. mám holku která strašně chce abych trochu žárlil, ale já žárlím uvnitř sebe a nedokážu to vytáhnout na povrch. jednou jsem to totiž vytáhl a pak jsem extrémě seřval toho kluka.a vůbec nevím jak začít žárlit tak přiměřeně aby jí to bylo lichotný a abych to taky nějak až moc nepřehnal. Prosím mohl by mi někdo poradit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Mozna byste trosku zarlit zacit mel,uz jen proto,ze pokud to budete dusit v sobe,tak se to nevyslovene nahromadi a pak muze zacit opravdu tanec,v tom smyslu,ze nahromadene emoce bouchnou jak pretopeny kotel a muze dojit k maleru,kdyz se cloveku zatmi pred ocima.Ale nemusi se hned hned kricet,podle mne tkvi problem spis v te divce,ktera si mysli,ze nedostatek zarlivosti je projevem toho,ze o ni dostatecne nestojite.Pokud dela vse pro to,abyste zarlit zacal,tak to taky neni fer.Zkuste si s ni promluvit a rict ji jak na tom s touto emoci jste,ono je totiz vic jedincu,kteri nedavaji najevo sve pocity.

Zdroj: zivot

Bronzový

To si chlap že jí neumíš říct že žárlíš na ostatní. Aspon žárli jak umíš ale nepřetvařuj se

Bronzový

Zajímalo by mne, jestli žárlí ona. Každopádně zcela souhlaím s ICE-T. Bylo by dobré si o tom popovídat a v žádném případě nepolitikařit....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.