FiveGirls

Neumim plavat.

Ahoj,je mi už 13 let a pořád neumim plavat. Když se snažim, tak se bojim že se utopim. Poraďte mi prosim jak se mám naučit plavat?

Nejlepší odpověď
quentos

to přijde samo, nenuť se do toho, já se taky naučil až v patnácti.

Další odpovědi
Greneia

Buď na mělčině a nech se nadnášet a pokus se udržet na hladině, buď tak, aby jsi dosáhla vždy na dno a zkoušej si to. Najdeš pak způsob, jak na to. 🙂 Ale nic si z toho nedělej, mám známého, ten začal plavat až ve 22-ti letech. 🙂

panenka

Já jsem své dcery učila plavat na kraji vody řekla jsem jim co mají dělat a pak se s nima postupně posunovala do vody.Pak jsem jim dala kruh a rukávky a během 14 dní se pak naučili plavat.Souhlasím zde s kolegou a kolegyní že to chce čas a uvidíš že se to časem naučíš.

iwetax

Nejlépe kurz plavání. Sama se to nenaučíš. Já jsem přišla do kurzu jako úplný neplavec a po 8lekcích (1lekce- každý týden) jsem si doplavala pro diplom delfína (byli – delfín, kapr, žába) Bez kurzu bych se to nenaučila.