Natee

Neumím napsat básničku, pokud mi někdo nezadá určité téma. Zadáte mi ho?

Nejlepší odpověď
annas

Mozaika podzimu
Na jednotlivá znamení zvěrokruhu – Býk, Střelec atd.
Ohnivé léto
Den a noc
Déšť
Pláč

Další odpovědi
hanulka11

odpovědi

chudst

Škola.
Kluk.
Nesmysl.
Hodiny.

Vezmete si naprosto jakoukoli vec, ktera vas prave napadne. Udelejte z ni nejaky pribeh. Nemusi byt pravdivy – muzete vypravet, jak sla plenka Lenka na prochazku, to je uplne fuk. Tema je to nejjednodussi, pokud to nemate nijak jinak omezeno.

HOMER

život

anonym

Chytra , hezka , mlada , stihla … a hlavne , at to skonci tragedii. ! Takove totiz nemam vubec , ale vubec rada ! -iv-