fialová

Neumím ještě moc zacházet s počítačem,jes­tliže jsem otázku zamkla, znamená to, že už nedostanu odpověď? Co dělám špatně?

Nejlepší odpověď
anonym

ano tím že zamknete otázku už nikdo víc vám neodpoví protože tím že jí uzamknete sdělíte že ta odpověd byla pro vás nejlepší,ale ostatní se pak ještě můžou vyjádřit v diskuzi

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, někteří to dělají. Já občas také, ale tím se připravím o další možná podrobnější odpovědi. Pokud mi však postačí ta jedna nebo z jedněch, tak ji zamknu.

Falcon

Pokud nechcete otázku uzamknout,nesmíte kliknout na to šedé políčko u každé odpovědi s názvem nejlepší odpověď.
Pokud se Vám odpověď někoho líbí,tak klikněte raději na políčko užitečná.To je palec nahoru.A tak se Vám otázka nezamkne a může Vám někdo odpovědět i později.Já se taky dívám na starší otázky a někdy bych i odpověděl a je to už zamklé.