Pokročilý

neukojená žena

Co s mužem,který nedokáže,ženu v posteli uspokojit?Řešit to nevěrou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je to jedna z cest, ovšem sice ta snadnější, ale zbabělejší (ovšem pokud nezabere níže uvedená cesta po dobrém, nic jiného vám nezbude. Viz případ mých rodičů). Správnější by bylo říct mu to a společně se dohodnout, co s tím - co by bylo potřeba zlepšit atd. popřípadě společně zajít do poradny nebo k sexuologovi.

Další odpovědi:

Myslím že tohle je nesmysl, sama jsem tohle zažila a můžu říct že není řešením mu být nevěrná, existují přece jiné způsoby jak se uspokojit aniž by to muselo být přímo pohlavním stykem, jsou různé pomůcky které se dají koupit v sexshopech. Navíc máme přece ruce no ne? Já jsem takto žila ve vztahu několik let a důvodem k rozchodu bylo zdaleka něco jiného. A myslím že muže můžete naučit jak a co má dělat aby vás uspokojil jen to chce otevřeně o sexu mluvit.

Bronzový

Koupit si vibrátor.

Pokročilý

Za.lezi na tom,jaky vztah k nemu mate,zda jej milujete a nebo je to ,ten spravny na zivot,ktery se o vas umi maximalne postarat.V tomto pripade ,je na miste rozumna a skryta nevera a pokud to neni, to co popisuju vyse,tak asi opustit a najit osobu,ktera vam da vse

Řekni mu at ti to dělá jazykem popřípadě si kupte na spestření robertky.A ty ho dráždi jazykem na žaludu.Musíte udělat delší předehru.Uvidíš že robertky vykonají sve i jazyk.A když to nepůjde tak to řeš nevěrou najdi pořádnýho nabiječe

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.