hanulka11

Netušíte zda by se dalo u nás sehnat takovéto lino?

Nebo něco na tento způsob
http://img.na­dapenny.com/t20/112­95/nadap142305923­420237.jpg

Nejlepší odpověď
hanny 2

Hanulko to by mně taky zajímalo,ten meil s obrázky jsem taky dostala,jsou moc pěkný,že?
Ale vzhledem k tomu,že jsme 100let za opicema,tak nevím.....

Další odpovědi
tom004

Tak to opravdu nevím,ale moc se mi líbí. Jdu zkusit štěstí na nějaké stránky. :))

Sůwa

Hanulko, to vypadá tak plasticky, že bych se tam snad bála jít. Je to vážně lino ?

Vždyť je to nevkusnost. Kromě toho takové věci vypadají po krátké době používání dost ošuntěle a nikdy ne tak, jak se zdají na fotkách.

planetka04

Ahojky, taky jsem zkusila nějaké stránky, prvně co mě napadlo, zadat to, co je na obrázku. Jéjda!

hanulka11

Hanny hledám a nenacházím dcera si zařizuje byt a líbilo by se jí do koupelny a na wc něco takového
mě ty se líbilo i to první

hanny 2

Hanulko mě se to první líbí nejvíc!Kdybys to někde objevila,tak dej vědět prosím!Děkuji.