hanulka11

Netušíte v jakém českém filmu bylo řečeno?

Nepleť holce hlavu, když to není na vdávání /nebo něco v tom smyslu/měla to říct čeká herečka …nemohu si vzpomenout ani to najít …pomůže mi někdo???, Díky moc.
Doplňuji:
film bude starý cca 40 let …ten mladý/snad to byl Hanzlík?????? /lezl za dívkou oknem a máma ho viděla a koštětem ho hnala a zde právě byl vyřčen ten titulek

Nejlepší odpověď
fablen

manžel mi napověděl: je to film Copak je to za vojáka a tím dotyčným byl Jiří Langmajer v červené větrovce 🙂

Další odpovědi
anonym

Mohla jsi přidat,jestli šlo o starší film nebo přibližně o co ve filmu šlo. Něco mi to říká,ale teď si nevzpomenu.

hanulka11

jo to právě .....film bude starý cca 40 let …ten mladý/snad to byl Hanzlík? /lezl za dívkou oknem a máma ho viděla a koštětem ho hnala a zde právě byl vyřčen ten titulek

hanulka11

fablen dík…ale potřebovala bych důkaz.....nemohu to najít