Deri

Netušíte název fantasy knihy?

Pár let zpátky jsem četla jednu skvělou fantasy trilogii (tou trilogií si nejsem 100% jistá, ale mám ten pocit). Nepamatuji si příliš děj, snad jen, že hlavní hrdina si přál stát se vrahem, nebo nějakou obdobou tohoto „povolání“. Ve městě byl jeden jiný vrah, který ho k sobě později vzal, když hlavní postava zabila kluka, co se ho pokoušel znásilnit.
Jsem si vědoma toho, že to není moc, ale plete se mi to s jednou další ságou a nejsem si vůbec jistá, co bylo kde. Pokud někdo bude vědět, předem děkuji.

Odpovědi
Kankys

Nemyslíš Vrahem na planetě Gor to je také trilogie.
Doplňuji:
A jěště to může být Správce Impéria