bolak

Netuší někdo co za otázku před chvílí zmizelo?

Zřejmě jsem do ní odpovídal. Nepřišla někomu zpráva o tom že jeho otázka byla smazána?

Odpovědi
hanulka11

to nevím co myslíš, mně jen přišlo, že mi byla smána odpověď a nejen mně- byli jsme tři
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-prosim-o-pomoc-s-matematickou-ulohou na tuto otázku

tom004

Tak to jsem ten další. Má smazaná odpověď:
.Pokud jsi měla z matematiky jedničku,tak se nepotřebuješ ptát. A hlavně,zkus se zamyslet nad svým chováním. Slušnost je to,co Ti zatím chybí.>
Zdůvodnění admina:
>byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).<

Drap

Právě mi byla smazána odpověď na otázku, jak psát petici proti učitelce.

manon

Tady ta třeba byla smazána, ale nevím kdy:
od Miichal Kole: Jsou horší moje otázky, pro které někteří lidé nemají dostatek pochopení a tolerance či urážky od některých pisatelů?

bolak

hanulka11: to nebude ono, mně zmizela nějaká odpověď ale i s něčí otázkou, protože mi do majlu nepřišlo upozornění, takže bych chtěl vědět co to bylo za otázku a komu byla smazaná..

anonym

nevím, zda je to ono, našel jsem to v mejlu
Je ještě pravda, že těhotná žena může pouze se válet doma na kanapi, dloubat se nudou v nose, koukat na TV a spát ?
Nebo může těhotná žena dělat domácí práce, vařit, vyprat, utřít prah, vysát, donést manželovi basu piv a nákup.
byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.

bolak

to taky nebude ono, tam sem neodpovídal

další…

briketka10

:(( :((( :)) :)))

anonym

ale tuhle otázku jsem nepokládal