Raddess

Netuší někdo, co je tohle za tel. číslo?

Mám zmeskany hovor od cisla – +31645593421.

Netusi nekdo co to muze byt zac?diky
Doplňuji:
Uz vim, byl to kamarad z Holandska 🙂

Nejlepší odpověď
Bedy

Když mě volá nějaké neznámé číslo, vložím ho do Seznamu (vyledávače) a objeví se řada odkazů na adresy typu kdovola.cz…
Doplňuji:
Soukromá čísla jsou těžko dohledatelná, pokud na internetu nikde nejsou uveřejněna.
Namátkou jsem zkoušel zadat do dvou vyhledávačů 10 telefonních čísel mé rodiny a kamarádů a nic to nenašlo. Akorát moje Seznam našel…

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=46707­1139&sId=asl3HEh9Cqkwu­FYGXrmk&aq=-1&oq=46707113­9&sourceid=top&thru=­sugpart

Další odpovědi
anonym

předvolba 31 je Nizozemí (Holandsko)

anonym

To holandské předčíslí jsem našla, ale telefon nebyl net schopný dohledat.

Drap

Tak to tady asi nezjistíš. Může to být kdokoli