Netoužíte po zdravotním připojištění?

Já netoužím. Jedna nová politická srana slibuje občanům zdravotní připojištění.
Zachráníme stát před bankrotem půjčkou s názvem pojištění, připojištění, spoření a přispoření?

  • Musel jsem se zeptat-

Doplňuji:
Tato odpověď od uživatele „člověk“ mě dojala: Buďte rádi,že jste zdravotně pojištění,ale asi protože vás živí někdo jiný,že jste školáci tak o tom nevíte,
pro legraci si pozjišťujte jak na tom jsou lidé ve státech,kde zdravotní pojištění není povinné,USA přiznává,několik desítek tisíc lidí zemřelých,nebo postižených ročně,protože nemají zdravotní pojištění a nemohou dostat potřebnou lékařskou pomoc.
Což letos změnil Obama.
Takže jak na něco budete nadávat počkejte až dospějete,nebo si zjistěte,co vlastne kritizujete

  • Každý člověk je svým způsobem blázen.

Nejlepší odpověď
člověk

Buďte rádi,že jste zdravotně pojištění,ale asi protože vás živí někdo jiný,že jste školáci tak o tom nevíte,
pro legraci si pozjišťujte jak na tom jsou lidé ve státech,kde zdravotní pojištění není povinné,USA přiznává,několik desítek tisíc lidí zemřelých,nebo postižených ročně,protože nemají zdravotní pojištění a nemohou dostat potřebnou lékařskou pomoc.
Což letos změnil Obama.
Takže jak na něco budete nadávat počkejte až dospějete,nebo si zjistěte,co vlastne kritizujete

NEŘÍKÁ SE BLÁZEN,ALE… KAŽDÁ ABNORMALITA IQ,DĚLÁ JEDNOTLIVCE NENORMÁLNÍM,hez­ký večer

Další odpovědi
panenka

V žádném případě netoužím.

Jahoda

V žádném případě tomu nevěřím a už vůbec netoužím..!

ReHu

Co se týče předvolebních slibů, tak nevěřím a tudíž ani netoužím 🙂.

Lucimia

Také netoužím…:-(
Doplňuji:
Nerozumím odpovědi „člověka“. NIKDY nechci mít životní pojištění. Platí ho můj táta a už nikdy…

anonym

Pojisteni,pri­pojisteni,nad­pojisteni atd:a co jeste?Vzdyt se zachvili bidou malokdo dozije duchodu.NETOUZIM-NEVERIM a at platim co chci,vzdy jsem ta druha.Neni vysoky post,skoncim u alcipirinu,ci radou-omezte.

mosoj

O čem se zde mluví? O zdravotním pojištění ?

Víte vůbec co se ze zdravotního pojištění hradí. Dnes nadáváte na příplatek 30Kč a říkáte, že o pojištění nestojíte. To si chcete léky a ošetření u lékaře platit celé ? To asi ne, že ? Tak jak to hraje s Vaším vyjádřením.