Avatar uživatele
anonym

Netoužíte po zdravotním připojištění?

Já netoužím. Jedna nová politická srana slibuje občanům zdravotní připojištění.
Zachráníme stát před bankrotem půjčkou s názvem pojištění, připojištění, spoření a přispoření?

  • Musel jsem se zeptat-

Doplňuji:
Tato odpověď od uživatele „člověk“ mě dojala: Buďte rádi,že jste zdravotně pojištění,ale asi protože vás živí někdo jiný,že jste školáci tak o tom nevíte,
pro legraci si pozjišťujte jak na tom jsou lidé ve státech,kde zdravotní pojištění není povinné,USA přiznává,několik desítek tisíc lidí zemřelých,nebo postižených ročně,protože nemají zdravotní pojištění a nemohou dostat potřebnou lékařskou pomoc.
Což letos změnil Obama.
Takže jak na něco budete nadávat počkejte až dospějete,nebo si zjistěte,co vlastne kritizujete

  • Každý člověk je svým způsobem blázen.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
člověk

Buďte rádi,že jste zdravotně pojištění,ale asi protože vás živí někdo jiný,že jste školáci tak o tom nevíte,
pro legraci si pozjišťujte jak na tom jsou lidé ve státech,kde zdravotní pojištění není povinné,USA přiznává,několik desítek tisíc lidí zemřelých,nebo postižených ročně,protože nemají zdravotní pojištění a nemohou dostat potřebnou lékařskou pomoc.
Což letos změnil Obama.
Takže jak na něco budete nadávat počkejte až dospějete,nebo si zjistěte,co vlastne kritizujete

NEŘÍKÁ SE BLÁZEN,ALE… KAŽDÁ ABNORMALITA IQ,DĚLÁ JEDNOTLIVCE NENORMÁLNÍM,hez­ký večer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

V žádném případě netoužím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

V žádném případě tomu nevěřím a už vůbec netoužím..!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co se týče předvolebních slibů, tak nevěřím a tudíž ani netoužím 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Také netoužím…:-(
Doplňuji:
Nerozumím odpovědi „člověka“. NIKDY nechci mít životní pojištění. Platí ho můj táta a už nikdy…

Upravil/a: Lucimia

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pojisteni,pri­pojisteni,nad­pojisteni atd:a co jeste?Vzdyt se zachvili bidou malokdo dozije duchodu.NETOUZIM-NEVERIM a at platim co chci,vzdy jsem ta druha.Neni vysoky post,skoncim u alcipirinu,ci radou-omezte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

O čem se zde mluví? O zdravotním pojištění ?

Víte vůbec co se ze zdravotního pojištění hradí. Dnes nadáváte na příplatek 30Kč a říkáte, že o pojištění nestojíte. To si chcete léky a ošetření u lékaře platit celé ? To asi ne, že ? Tak jak to hraje s Vaším vyjádřením.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání