manslaughter

Netbook nereaguje,co mám dělat ?

Dneska jsem otevřel netbook a vyskočil na mě problém -vyměnte baterii nebo přepněte do usporného režimu ,dal sem ok a od té doby vuec nereaguje ani vypnmnout nejde ,jen je tam napsané přepínání do usporného režimu a.Netbook je plně nabyty .Co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
HugoCharles

Vyndat baterku, zapnout.

Další odpovědi
led

Malý test nikdy neuškodí:
1 – Podržte dlhšie stlačené tlačítko Power, počítač sa (v prípade softwarovej závady) vypne automaticky.
2 – odpojte počítač od siete a vyberte batériu. Bez elektriny nepracuje ani netbook…
3 – počítač zapojte bez batérie do siete,
Nezapínajte Power! Zapol sa – hardwarová chyba v tlačítku power…
Nezapol sa počítač – OK!
Teraz zapnite (stlačte Power), naštartujte prejdite celý cyklus startu opračného systému a vypnite. Vypol sa bez problémov – OK
4 – zopakujte bod 3 s batériou (bez siete)
5 – ak je v poriadku zapínanie vypínanie, išlo o softwarový problém, zle nastavený úsporný režim
Otvorte si nastavenie režimu a upravte si parametre úsporného režimu – jas a vypínanie obrazovky, uspávanie disku pri nečinnosti, prechod do spiaceho režimu pri nečinnosti…