Avatar uživatele
anonym

Nesympatie k miminku

Mám takovou blbou otázku : můžu cítit nesympatie k miminku? Mojí sestrě se narodil syn, já jsem se na jeho narození hodně těšila. Jenže jak jsem ho uviděla, tak jsem k němu pocítila jakousi nesympatii, myslím, že i on ke mě protože i teď (5 měsíců) když si ho chci pochovat, tak se začne vzpírat a hrozně řvát a vztekat se, vždy když k nám přijde, tak vznikne taková divná napjatá atmosféra. Když přijde sestra sama tak je pohoda (sestře jsem miminko strašně přála a moc jsem se na novího člena rodiny těšila).

Nevím, jestli jsem vůbec normální. Druhá sestra má taky syna a s tím problém nemám a vždy se na něj těším.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hlada před 4648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

tak to neznám – neumím si to představit, ale dítě vycítí, že jste od malička k němu žádný láskyplný vztah neměla, tak vás nevítá, nežádá pohlazení , zasmání …prostě žijete vedle sebe a nemusíte se …je to zvláštní- možná máte pocit, že vám sestru vzal, že na sebe nyní nemáte tolik času

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ponytail

Já mám cca ročního synovce, ke kterému žádnou antipatii necítím, mám ho ráda. Hraju si s ním, směje se na mě, ale jakmile si ho vezmu do náruče, začne brečet. Nikomu jinému to nedělá, jen mně ☹ Asi mu na mně něco vadí a já nevím co. Každopádně je mi to líto a nevím, jestli mám pokoušet ho chovat znovu, nebo jestli ho spíš nemám nechat být.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek