iwrana

Nesvítí kontrolky na palubovce u Wolksvagenu transportéru.

Automechanik při opravě odpojil pojistovou skřín.Ted ji nemůže zapojit.Největší problém má,že nesvítí kontrolky na palubovce.Je to 1.9TD.Prosím ,mohli by jste mi poradit,nebo to vyfotit?
Doplňuji:
Je to soukromý autoservis,má dvě dílny,reklamní tabuli…A auto tam bylo původně dané s tím ,že nechytá.Ted už prý chytá krásně,ale automechanik a zároven majitel servisu neví,jak zapojit pojistkovou skřín,poté,co ji vypojil.Auto je u něho druhý týden,ale v pondělí ho už nutně potřebuji.

Odpovědi
Conchus

To nebyl automechanik. Proč nechodíte do regulérního servisu.

ponovotny

Zkuste navrhnout vašemu autoservisu, že si necháte jimi způsobenou závadu odstranit ve značkovém servisu, včetně odborného posudku, na jeho náklady