horakupavel

Nesu odpovednost za veci zanechané po návstevě u me v bytě?

Návštěvu vykazala z mého bytu policie,nechtěla odejít sama.Přesto si tu nechala své věci…veškeré své oblečení.Poradíte kam jí ho mohu uložit,když nemám k bytu sklep,a doma mě to překáží?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Pokud návštěvu vykazovala policie, možná má její nacionále ona, zeptejte se. Bohužel „Ztráty a nálezy“ v pravém slova smyslu již neexistují 🙂

Další odpovědi
anonym

Co když s těmi „věcmi“ byla páchána tr. činnost? Vyhoďte to a je.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dotaz-uschovali-byste-neci-pocitac-kdybyste-o-to-byli-pozadani