něštastně zamilovaná

jsme zamilovany do jednoho kluka zpěvaka a nemužeme si pomoct momozte jak se odmilovat :(((( SME Z TOHO NEMOCNÉ A TO NÁM JE TEPR 12 POMOOCTE DĚKUJI

Odpovědi
prinse

Odmilovat se nejde, ale je pár způsobů, jak to přežít. Já jsem ve vašem věku taky byla zblázněná do zpěváka. Pomohlo, když jsem odlišila realitu od fantazie. Snila jsem, ale zároveň jsem žila svůj život. Taky mi pomohlo, když jsem se zaměřila na své okolí a hledala stejné vlastnosti, co jsem u toho zpěváka obdivovala, ve svém okolí. I kdyby tohle nepomohlo, útěchou je, že za pár let už to nebudete prožívat tak dramaticky. Vždy si na to vzpomenete, ale pak už jen s úsměvem. Hodně štěstí :)