annas

Nestalo se vám, že někdo na večírku u vás zalil květiny alkoholem? Proč asi květina tuto zálivku nepřežila?

Posteskla si jedna známá, že někdo z hostů jí vylil do květináče alkohol. Květina uhynula.

Nejlepší odpověď
anonym

v alkoholu je obsažen líh a ten pálí kořínky květin,taková návštěva co vám zalívá kytičky určitě potěší každého hostitele,naštěstí jsem to nezažila

Další odpovědi
BEAES

Já to viděla, jak na plese nutili pít a dotyčný to nenápadně lil do květináče palmy, která stála hned vedle. Další rok už tam nebyla, asi nepřežila.

Michal

Líh zničil květinu,protože je velmi agresivní.Poučení je jinde :proč to udělala ta osoba?Važte si lidí ale.......
Když jsme u květin jednou zaměsíc zalejte květiny logrem z kávy nesladkým.Lógr a zbytek vody tak jak jste zvyhlá zalévat.Uvidíte.