sexykocicka

Nespala jsem s klukem, ale mám vibrator, docela velkej dam ho asi 10 cm hluboko, možná víc, mam ještě panenskou blánu?

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně nemáš.

Další odpovědi
iceT

Možná ano,možná ne,mohla sis ji narušit i jinak než používáním vibrátoru
viz zde http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­nensk%C3%A1_bl%­C3%A1na

marci1

Tak takovouto otázku Ti zodpovědně zodpoví gynekolog.

SuzanKa

Holky, budete něco kupovat chlapům k valentýnovi? Já asi jo 😛 A určitě zase mrknu na e-kondomy. Kdybyste měly tip, sem s tím :)

Honzin8

Já od manželky dostanu vždycky něco extra a hlavně něco sexy :) Ty e-kondomy jsou super, kolikrát tam nakupuju pro manželku i á. Mají tam super sexy oblečky.

Cizecek.M

Můj chlap taky miluje sexy oblečky a taky role. Kupuju na e-kondomy. Tam mají nabídku nejlepší.

Lailinka

Jaký obleček od nich máš…? Hod pro inspiraci :)

VanesskaMala

Jeee, to taky dělám :) Manžel je moc rád, když mu něco koupím a pokud jsou to erotické věcičky, tak je nejšťastnější :) Nakupuju teda moc ráda na e-kondomy.

GabulkaA

Já jsem koupila sexy hračky. Chlap byl hotovej… Okamžitě jsme všechno vyzkoušeli 😛

Lurenka

Taky jsem si teď udělala radost :) Mám koupeny tyto kuličky https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/venusiny-kulicky-lelo-hula-beads-fialova a jako parádičkaaa :) Jsem nadšená :)

SuzanKa

Co za hračky doma máte?

Kikulinka85

No a co všechno jsi koupila? Kde jsi nakupovala? Máš oblíbený shop?

SuzanKa

Dívej se na tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/venusiny-kulicky-je-joue-ami-fialova. Ty jsou senzační, já je mám a jakože fakt rozkoš :)

XenieRo

Koupila jsem si teď tuto hračičku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-vajicka/realov-lydia-i-smart-butterfly-vibe-ruzova. A jsem nadšená… Strašně se na ni těším, až mi přijde :)

GabulkaA

Tak už ji máš asi doma, ne? Jak jsi s ní spokojená? Ty e-kondomy jsou super, že? :) Já tam taky nakupuju moc ráda :)

Sonka Pop

Dobrý den, mám dotaz… Chtěla bych si koupit nějaký kvalitní vibrátor. Jen nevím, kam pro něj… Do sexshopu se mi nechce, je nějaký internetový shop, kde pohodlně nakoupím a kde mají opravdu veliký výběr?

SuzanKa

Ahoj Sonko, co ten vibrátor, vybrala jsi? Na e-kondomy teď mají black friday. Tak myslím, že těď určitě vybereš.

Pajka.111

Mám tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/satisfyer-pro-2 a je to slast! Ale mrkni na tento shopl, v nabídce jich mají celou řadu, budeš až překvapená z jejich nabídky :)

XenieRo

Taky jsem byla překvaoená, jakou nabídku ten shop e-kondomy má… Docela jsem koukala, hlavně co všechno je možné dneska koupit… Já jsem si tam koupila ten simulátor orálního sexu a jako paráda. Doporučuju.

Pajka.111

Jj, je to tak. Taky jsem hodně překvapená, jinde, než na e-kondomy jsem takovou nabídku neviděla :) A jsem ráda, že jsem na ten shop narazila…

SuzanKa

Já jsem si tam teď koupila venušiny kuličky. Byla jsem hodně překvapená z toho, jaké jsou možnosti, ale tahle varianta https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/venusiny-kulicky-lelo-hula-beads-cerna mě teda nadchla… Doporučuju.

Pajka.111

Jojo, venušiny kuličky jsou senzační :) Nosím je i v běžném dnu. Udělají mi ho mnohem lepší :)

Pajka.111

Jj, ty jsou super. Jaké sis na e-kondomy koupila?