bolak

Nesnáší i ostatní národy své prezidenty tak jako ten náš?

Vždycky když se v internetetovejch novinách objeví jméno Klaus nebo Havel a otevřete diskuzi, v každým druhým příspěvku najdete zmíňku o tom jaký to byly paka a jak moc zdevastovali naši zem, a většinou maj tyhle komentáře stovky, někdy i přes tisíc kladnejch hlasů, mají to tak i ostatní země nebo jsme v tomhle unikát?

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=315172&ar­ticleId=/doma­ci/298001-brnane-havlovu-ulicku-nechteji-rozhodne-dalsi-anketa.html&sec­tionId=8
http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=314486&ar­ticleId=/zahra­nicni/evropa/297479-problemy-prichazeji-zni-z-bruselu-kvuli-klausovym-euroambicim.html&sec­tionId=742

Nejlepší odpověď
zjentek

Platí to i dnes? ..co se týče dnes, alkoholismus je nemoc. Nevím, jestli i u jiných národů uzmožňují nemocným, aby vládli zdravým. Ale vím, jaký národ vznikne zde, jelikož vždy platí- ryba smrdí od hlavy a jaký pán, takový krám. Upřímnou soustrast.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že to vyjde všude stejně. Je logické, že každá osobnost má své příznivce a své odpůrce.

Conchus

Určitě, při nejmenším vždycky ta část, která byla již při volbách proti.

Funna

řekla bych, že celý problém, je v tom, že do těhle diskuzí se zapojují jen ti, kterým onen dotyčný nejvíce ležel v žaludku…ti, co jim byl ukradený, nebo na něj nemají žádný vyhraněný názor, se do takových debat nezapojují, protože je jim to jedno..a proto čteš tolik negativních ohlasů…