straširybka

Nesmaže se mi to?

když mám svoje stránky a chci si udělat jiné zobrazení stránek, protože už mám hodně bodů, tak můžu, nesmaže se mi to, co tam mám, když na danej mustr, nebo jak to mám říct, přecvaknu? a když to pak vrátím zpátky na stávající, kdyby se mi to nové nelíbilo, vrátí se mi to? předělávala jsem tam barvy a písmo, to už asi nevrátí, že? dělala jsem to docela dlouho a mám tam i fotky, tak to nechci ztratit.díky
Doplňuji:
já se v tom nevyznám, ale stránky jsou studiodeni.wgz.cz, jestli mi poradíte, díky

Nejlepší odpověď
anonym

zalezi na tom kde mate sve stranky … moznosti je prilis, nekde je vymena sablony naprosta samozrejmost stejne jako moznost prepinani z nove na puvodni beze ztrat (napr. vlastni wordpress, drupal, google weby http://sites.go­ogle.com , estranky …) jinde to tak samozrejme neni.