Marzamka

Neslyším druhý příchozí hovor na mobilu GTs5230 Samsung

Neslyším druhý příchozí hovor na mobilu. Přestalo mi to „pípat“ do ucha a neukazuje se ani po ukončení prvního hovoru jako zmeškaný.. Nemůžu to nikde najít, jak to aktivovat.

Odpovědi
Bedy

Víte co? Bude znít asi blbě, ale ten mobil chytněte a běžte s ním na soutěž „Házení mobilu do dálky“ – velmi populární soutěž ve Finsku. Tenhle mobil je snad nejhorší mobil, co jsem kdy měl v ruce. Kupte si něco solidnějšího. Za tu cenu se dají sehnat kvalitnější lepší mobily…

Jinak když máte aktivní hovor, tak Vám mobil nemůže zvonit ani pípat, když Vám bude volat někdo další, protože se mu ozve, že volaný práívě hovoří. Vám by pak měla přijít SMS od operátora, že se Vám pokoušel dovolat ten a ten v tolik a tolik hodin.