Avatar uživatele
Pokročilý

Neslyšeli jste prosím někdo, jestli pejskům užívání léku Karsivan, může způsobit svědění očí?

Od té doby, co je můj pejsek užívá, pořád jezdí po koberci, dokonce i venku v trávě a oči si otírá. Nemá zánět, ani žádný výtok z očí. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že ztrácí zrak, je mu 13 let. Pravda, taky ještě bere prášky na srdíčko a na odvodnění plic. Možná je to reakce na léky? Ale už je bere docela dlouho. Jen ten Karsivan máme teprve druhý týden. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Prectete si pribalovy letacek od leku . Jestli ho nemate , zkuste si dat do googlu : Karsivan , nezadouci ucinky. -
-iv- Nebo svedeni oci u psa ...

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nežádoucí účinky
Ojediněle se mohou vyskytnout kožní alergické reakce (např. kopřivka). V takovém případě je třeba léčbu přerušit.

http://www.lekarna.cz/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.