Neslozime tem odpovedim basnicku ? 🙂 Zacinam : Dr Axl prisel na to , ze odpovedi maji zlato …

a dal nevim ! ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak je tedy celkem vzato,
že tu budem radit dál.
Kdo by se s otázkou přijít bál?
Všichni rádi poradí, přitom se i pobaví.
Odpovědi rádi máme ,proto tady zůstáváme.
Doplňuji:
Odpovědi.cz,po­mocník a kamarád,co ví vše,co Ty chceš znat!Poradí Ti pomůže,třeba jenom maličko,ještě dárek přidá,těš se,kámo,na tričko,
Tričko nosí rádci,
třeba doma nebo i v práci
a ví každý z okolí,
že hlavička při myšlení nebolí.

Další odpovědi
barnajka

To zní úplně jak nějaký rap, -iv- !!! Gratulace vám – a opožděně i Odpovědím! :)

A taky všem lidičkám tady – bez vás by to tu nefungovalo… Díky všem, jste bezva :)

anonym

Odpovědi.cz,po­mocník a kamarád,co ví vše,co Ty chceš znat!Poradí Ti pomůže,třeba jenom maličko,ještě dárek přidá,těš se,kámo,na tričko.
Doplňuji:
Odpovědi.cz,po­mocník a kamarád,co ví vše,co Ty chceš znat!Poradí Ti pomůže,třeba jenom maličko,ještě dárek přidá,těš se,kámo,na tričko,
Tričko nosí rádci,
třeba doma nebo i v práci
a ví každý z okolí,
že hlavička při myšlení nebolí.

A když už není na trička,potěší i hvězdička, teď se loučím-odpovědím Zdarec-mě potěší i zvedlý palec!

led

pokračuji
„Dr Axl prisel na to , ze odpovedi maji zlato“
a žádne blato