Nešlo by malou Britku přesvědčit o tom, že u nás slavíme narozeniny o den dřív a přijet k ní na návštěvu?

Dívka omylem pozvala na oslavu svých 15. narozenin 21 000 lidí

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211916-divka-omylem-pozvala-na-oslavu-svych-15-narozenin-21-000-lidi.html

Nejlepší odpověď
anonym

chudák dívka i její rodina,ted se místo těšení na oslavu budou bát kdo všechno je navštíví,co dokáže jedna malá nevinná chyba

Další odpovědi
quentos

hehe, ta má narozeniny ve stejnej den jako já – že bych přijel a oslavil to společně s ní? ;{)))>

bubukaa

a co ?