Nešlo by, (když je ta zima) dělat Scrapingsnowing?

Jde o škrabání obrazců na sníh. Zatím to ještě neexistuje. Ale já nemám tak dlouhou špachtli. Scrapingsnowing se může podobat malování na stěny domů, grafitti. Akorát že by to nikomu nevadilo. Nebo vyškrabávání do oken vagonů. V Ostravě by vytvářeli bílé linky na černém sněhu, na bílém by museli použít sprej.

http://www.you­tube.com/watch?v=Fu­labeZfBrg

Nejlepší odpověď
anonym

já jednu dlouhou špachtli mám můžu půjčit a ráda se naučím něco novýho,barevný sníh může být dobrý nápad aspon nám to zpestří tu jednotvárnost jsem pro všemi deseti
Doplňuji:
ted jsem koukla na video,beru i toho souseda,taky by mohla odhrabat to mý