zjentek

Nešlápnu někomu na kuří voko, když do země ve velkém začnu vozit levnej cukr z Indie?

Nejlepší odpověď
anonym

No – jednak ti clo to „levnej“ trošku zkoriguje – ale hlavně si piš, že šlápneš…
😁

Další odpovědi
www

Vyzkoušej!
Možná už nebude tak levný a možná už to i někdo zkoušel (zkus se zamyslet, proč tu ještě není). 😉

Cuketka

Spis se ti to asi nevyplati, na cukr je hodne vysoke clo. A kdy rikam vysoke, myslim az 300%

Agneta

Zapomeň cukr, zkus to s autama z Indie, a pak příjdeš té věci na kloub :D

mosoj

Před rokem 2010 se dal dovést z Polska bílý cukr za 6 Kč/kg + clo.
Cla se zbavíš tak že cukr dovezeš " na přepracování" . To znamená že z cukru něco vyrobíš a tento výrobek zase vyvezeš. Prodávat ho můžeš pouze na černo. Jinak si piš že lihové loby má palcem i cukr.
Oni by ti na ten palec šlápli.
Doplňuji:
To je dovoz na tzv. celní záznam, a ten záznam ti tam zůstane dokud ten výrobek nevyvezeš.

McArthur

Evropská unie si chrání svůj vnitřní trh z cukrem, a tak nic nedovezeš a když dovezeš, tak neprodáš.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/

zzzzz

Agneto tohle jo? http://auto.id­nes.cz/tata-nano-auto-za-45-tisic-mozna-dorazi-i-do-evropy-fbr-/ak_aktual.as­px?c=A080111_175541_ak_ak­tual_fdv
To má kola z kočárku:-DDD, ale za 50tis, to de:-DDD

Agneta

No jistě. A nebudeš ho smět prodávat, a proč asi? :DDD