Natee

Nesla jsem těžkou tašku, bolí mě ruka a třese se, když jí zvednu. Co s tím?

Jak ruku uklidnit?

Nejlepší odpověď
anonym

Uklidnit se a odpočinout si. Ruka by si nejlépe měla odpočinout právě ve zvednuté poloze. Čili odlehčovat jí tím, že ji budeš alespoň chvilkama držet nahoře. Až pomine nejhorší únava, můžeš ruku lehce promasírovat od prstů až po rameno.

Další odpovědi
zjentek

naty to přejde úplně samo. Takové příznaky jsou po posilování těla úplně běžné. Teď jsi posilovala,víš? Zkus posilovat častěji, aby se ti to nedělo příště. Tvá otázka je typickým příkladem pro všechny, kam až může lidstvo dojít, když na sobě přestane pracovat fyzicky

Led_

Rukou potriasť, zamávať, uvolniť natiahnuté stuhnuté svalstvo a prsty. Druhou rukou jemnú prstovú masáž po línii svalstva, zhora dole. (od srdca ku končekom prstov, pretlačiť krvou stiahnuté tepny a žily. Ruka sa tým prekrví a uvoľní.
Doplňuji:
Oprava
chybné vysvetlenie:
masáž sa má vykonávať od prstov smerom hore. Ocko má v určení smeru pravdu.