bolak

„Nešilhej, zůstane ti to!“ – Vážně už to někdy někomu zůstalo?

Odpovědi
Drap

Ano, jsou lidé, kteří šilhají celý život. Těm to očividně zůstalo.

gagaga

nasi mi zase rikali : nepolykej zvejkacku, zalepi se ti streva (a taky nezalepila )..ale asi i proto, ze me tim zblbli tak dokonale, ze ji nepolykam dodneska !

  • iv-

bolak

a co s ní potom děláš, vyhodíš ji do koše a nebo na ní nabaluješ další jídlo?

gagaga

neee ..normalne..jako vsichni : na chodnik !

gagaga

neee ..normalne..jako vsichni : na chodnik !