mrblackwell

Neschopenka v pozici nezaměstného !

Jsem třetí měsíc vedený na uřadě práce a lékař mi vystavil neschopenku.Z čeho mě bude správa sociálního zabezpečení vypočítávat nemocenské dávky ? Předem děkuji za odpoved'.

Nejlepší odpověď
tom004

Koukněte na odkaz

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/pod­poru-a-nemocenskou-muzete-pobirat-soucasne/

Další odpovědi
Jambalaya

Z ničeho, žádnou nemocenskou nedostanete. Budete dále dostávat pouze dávky v nezaměstnanosti. Neschopenka vám bude sloužit jako omluvenka a nemusíte v době neschopnosti běhat na ÚP.